Ünlülerin mezuniyet heyecanı


Gülben Ergen’in Mustafa Erdoğan’la evliliğinden dünyaya gelen Atlas, liseyi bitirdi. Bütün aile Atlas’ı bu günde yalnız bırakmadı.

Ünlü şarkıcı, yaşadığı gururu “Bir çocuk vardı karnımda 17 yıl önce… Sonra iki çocuk daha geldi 15 yıl önce… Alnıma yazılan isimlerine kurban olduğum oğullarım… Ömrümde bana yaşattıkları ilklere bir yenisi daha eklendi. Mezun oldu Atlas’ım… Kep attı. Okulumuz, yıllarımız, öğretmenlerimiz, anılarımız, sınavlar, ödevler, revir günleri, karneler ve mezuniyet. Hem de müthiş bir not ortalamasıyla… Teşekkür ederim değerli oğlum. Bana, anneme, bize bu tarifsiz gururu yaşattın. İki sene sonra Ares’im ve Güney’im in mezuniyetine kadar, ben bu rüyanın etkisinden çıkmam, çıkamam…” ifadeleriyle anlattı.

Demet Şener’in İbrahim Kutluay ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı İrem de liseden mezun oldu.

İbrahim Kutluay eski eşi ve çocuklarıyla birlike çekilen fotoğrafı takipçileriyle paylaşırken; Demet Şener de çocuklarıyla pozunu “Gururlarım benim” notuyla yayınladı.

Emine Ün de Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru Kınay’ın liseyi bitirdiğini duyurdu. Ünlü isim yaptığı paylaşımda şu ifadelere kullandı:

“Öyle güzel öyle harika hisler içindeyim ki, hem duygusallığı hem de mutluluğu bir arada yaşıyorum. Ne söylesem az kalacak biliyorum. Seninle gurur duyuyorum benim canım kızım. Seni çok seviyorum. Yepyeni başlangıçlar da, tüm güzellikler tüm iyilikler seninle olsun, yolun ve şansın hayat boyu açık olsun.”

Emre Kınay da kızıyla verdiği poza “Biz mezun olduk” mesajını paylaştı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı da ilkokulu bitiren kızları Melisa’nın mezuniyet törenine katıldı. Subaşı, törenden kareleri “Biricik kızımızın 5’inci sınıf mezuniyeti” diyerek paylaştı.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’ın Canan Hoşgör ile evliliğinden dünyaya gelen küçük kızı Ayşe de liseden mezun oldu.
Kızıyla poz veren Alkan “Sevgili kızım Ayşe bugün liseyi bitirdi. Seninle gurur duyuyorum kızım” ifadelerini kullandı.

Ahu Sungur – Suat Sungur çiftinin oğulları Ege Sungur da liseden mezun oldu. Ahu Sungur, eşi ve oğluyla pozlarına “Mezuniyet. Aşk, ailem” notunu düştü.

Seçkin Piriler’in Kaan Tangöze ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Hakan da ortaokuldan mezun oldu.

Piriler, duygularını; “Sevgili oğlum, ortaokuldan mezuniyetinle birlikte bir dönemi geride bırakıyor ve yepyeni bir başlangıca adım atıyorsun. Bu süreçte gösterdiğin azim ve gayretinle gurur duyuyorum. Hayallerinin peşinden giderken karşına çıkan her zorluğu aşacak güce sahipsin. Seni her zaman destekleyecek ve sevgiyle yanında olacağım. Yeni yolculuğunda başarılar dilerim, seni çok seviyorum. Hayallerine kavuşacağını biliyorum” ifadeleriyle dile getirdi.

Gazeteci Ayşe Arman 2004 yılında, tiyatrocu Haldun Dormen ile Betül Mardin çiftinin oğlu Ömer Dormen ile dünyaevine girmişti.

Dormen ve Arman’ın evliliklerinden 2005 yılında kızları Alya dünyaya geldi. 18 yaşındaki genç kız dün lise eğitimi mezuniyetle sonlandırdı.

Kızı Alya’nın her anını kareleyen ve bunu sosyal medya hesabından paylaşan Ayşe Arman duygu dolu bir not düştü:

Lise de bitti.

Telefon kablolu saçlı kızdan, ne istediğini bilen, tutkularından peşinden koşan şahane genç bir kadına dönüştün.

Okul birinciliği, ikinciliği dair bize birçok gururu yaşattın. Teşekkür ederiz ki biz akademik başarıyı çok da ipleyen bir anne-baba olmadık. Sana hep bu kadar çalışma dedik :))) Okulu da iki müzikali de birlikte götürdün, IB’yi de tamamladın, çok güzel üniversitelere de girdin ama tutkunun peşinden gittin, dans okumayı tercih ettin. Seçimlerinle, cesaretinle, kalbinle, duygusal zekanla, hızınla, uyum kabiliyetinle, gelişmiş adalet duygunla, yaratıcılığınla gurur duyuyorum. Benim hayallerimin ötesinde bir insan oldun. Gözlerim doluyor sana bakarken. Seni çok seviyorum. Yolun açık olsun aşkım kızım. (Bu baba, dün gece, mezuniyet yemeği sonrası, ben uykuya dalınca, yememiş, içmemiş sana olan duygularını yazmış. Çok alındım! Ailemizin yazarı bendim güya:))) Dubai’den başlamış, Hindistan, Londra Allah ne verdiyse… Rüzgârın bol olsun diye de bitirmiş… Babayla yarışmaktan yoruldum! Ben de daha ayrıntılı yazacağım Alya’m. Seni çok seviyorum. Şimdi uçak kalkıyor. Pazar günü Bodrum’da görüşürüz)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x